Pokazila se nám váha

12. června 2016 v 15:01 | Neruďák
Pokazila se nám váha. Alespoň to mi proletělo hlavou, když se ručička zastavila pod nebezpečně vyhlížející číslovkou, ehm, no, nebudu říkat jakou. Ano, pořád máme tu starou, poctivou váhu, proto vylučuji možnost zkreslení z důvodů slabé baterie či elektrického zkratu. Prostě jsem přibral a to poměrně dost. Já věděl, že na ni nemám lézt. Proč to člověk vůbec dělá. Zlatá nevědomost. Tušit můžete, ale dokud to nevidíte na vlastní oči, pořád je to dobré. Teď je to už ale jasně dané a já se obávám, že má plánovaná dovolená s polopenzí se nejspíše smrskne na pokoj se snídaní :). Dobře, sáhnu si do svědomí, moc jsem se v posledních měsících nehlídal, ale kdo by se v mém věku hlídat chtěl. Jídlo je jedna z posledních mála opravdových radostí, které mi v životě zbývají a omezovat se ještě i v něm by byl trochu hřích. Na druhou stranu , už na poslední kontrole u lékaře před půl rokem významně sestra zvedla obočí, když jsem vystoupil z váhy. Budu se muset vzepřít chutím a s chutí mě ne zrovna vlastní se pustit alespoň částečně do omezování či vylepšování svého ne zcela zravého životního stylu. Drže mi palce, mrkvi zdar - nazdar..
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Baruschka Baruschka | E-mail | Web | 12. června 2016 v 22:37 | Reagovat

Říkala mi maminka, že bych si měla váhu hlídat, ale vůbec nechápu proč... Kdo by mi jí kradl, že? :-)
Ale jinak jo, on je poslední dobou určitě hustší vzduch. Svedla bych to na zemskou přitažlivost, ale pak bych si musela myslet, že se mi srazilo i oblečení. A to ne, to je divný :-)
A protože už dva měsíce držím dietu s obézní princezničkou, je mi jasné, že jsem těch pět kilo navíc musela nadýchat. Jinak to možné není :-)
Možná je tenhle problém se vzduchem i u Vás :-)

2 deniknerudnehoduchodce deniknerudnehoduchodce | Web | 15. června 2016 v 18:42 | Reagovat

:). Moudrá a vtipná odpověď, jak už je Vašim zvykem.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama